Przemiana na wiosnę

Gdy tylko zaczyna robić się cieplej, marzy nam się „coś”. Nowy szal, kolejna para butów, torebka? Strata pieniędzy, tych w szafie mamy na pęczki. Warto zainwestować w dwie rzeczy na które najczęściej zwracamy uwagę u innych – manicure i włosy.

Kobieta ma tyle lat, ile mają jej dłonie. Ważna jest nie tylko zadbana płytka paznokcia. Warto zainwestować w profesjonalny manicure, wybrać stonowany kolor, który będzie pasował do każdej stylizacji. Ważna jest także skóra dłoni – regularne kremowanie (po każdym myciu rąk) i ochrona podczas prac domowych i kuchennych – teorię znamy. Z praktyką bywa gorzej…na szczęście w każdej drogerii znaleźć można serum odżywiające a także maseczkę do rąk.  

Nowa fryzura czyni cuda. Potrafi odmłodzić o kilka lat. Profesjonalny fryzjer dobierze fryzurę do kształtu twarzy, stylu ubierania i życia. Profesjonalne cięcie dopasowane do rodzaju włosów nie będzie wymagało długiego układania. Ważny jest nie tylko kształt fryzury, także kolor. Tu warto oddać się w ręce profesjonality – domowa koloryzacja nigdy nie zastąpi profesjonalnego zabiegu. Szeroką paletę barw oferują na przykład farby matrix i-styl, dostępne w profesjonalnych salonach fryzjerskich. 

Witaj na moim blogu w całości poświęconym modzie! Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji dotyczących trendów w modzie i makijażu. Moda to moja pasja, dlatego chcę się nią dzielić z wami na bieżąco.